bleachbit - en to nl translation catalogue (212 entries)

en: %s cannot be cleaned because it is currently running.  Close it, and try again.
nl: %s kan niet opgeschoond worden omdat het nog in gebruik is. Sluit het af en probeer het opnieuw.

en: A database of URLs including bookmarks, favicons, and a history of visited web sites
nl: Een database met URL´s waaronder bladwijzers, iconen en geschiedenis van de bezochte websites

en: A database of usernames and passwords as well as a list of sites that should not store passwords
nl: Een database met gebruikersnamen en wachtwoorden en een lijst met websites die geen wachtwoorden op mogen slaan

en: A history of forms entered in web sites
nl: Verwijder de formuliergeschiedenis ingevoerd in websites

en: A history of forms entered in web sites and in the Search bar
nl: Verwijder de formuliergeschiedenis ingevoerd in websites en in de zoekbalk

en: A new version is available.
nl: Er is een nieuwe versie beschikbaar.

en: About %d minute remaining. | About %d minutes remaining.
nl[0]: Ongeveer %d minuut resterend.
nl[1]: Ongeveer %d minuten resterend.

en: Active
nl: Actief

en: All languages will be deleted except those checked.
nl: Alle talen zullen verwijderd worden, behalve de aangevinkte talen.

en: Applications
nl: Programma's

en: Are you sure you want to permanently delete files according to the selected operations?  The actual files that will be deleted may have changed since you ran the preview.
nl: Weet u zeker dat u de bestanden aan de hand van de gekozen opties definitief wilt verwijderen? De bestanden die verwijderd zullen worden kunnen gewijzigd zijn sinds u ze voor het laatst heeft bekeken.

en: Are you sure you want to permanently delete these files?
nl: Weet u zeker dat u deze bestanden permanent wilt verwijderen?

en: Backup files
nl: Back-upbestanden

en: Because you are running as root, please manually open this link in a web browser:
    %s
nl: Omdat u als root aangemeld bent, dient u deze link handmatig te openen in een webbrowser:
    %s

en: Broken desktop files
nl: Gebroken menu- en bestandsverwijzingen

en: Cache
nl: Buffergeheugen

en: Chat client
nl: Chatprgramma

en: Chat logs
nl: Chatlogbestanden

en: Check for new beta releases
nl: Controleer op nieuwe testversies

en: Check periodically for software updates via the Internet
nl: Periodiek zoeken naar een software-update op het internet

en: Choose a file
nl: Selecteer een bestand

en: Choose a folder
nl: Selecteer een map

en: Choose a writable folder for each drive for which to overwrite free space.
nl: Selecteer een schrijfbare map voor elke schijf om de vrije schijfruimte te overschrijven.

en: Choose files to shred
nl: Selecteer bestanden om te shredderen

en: Choose folder to shred
nl: Selecteer map om te shredden

en: Clean
nl: Opschonen

en: Clean database fragmentation to reduce space and improve speed without removing any data
nl: Defragmenteert de database om ruimte te besparen en de snelheid te verhogen, zonder data te verwijderen

en: Clean file
nl: Opschonen bestand

en: Clean files in the selected operations
nl: Verwijder bestanden van de geselecteerde opties

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Configure this option in the preferences.
nl: Deze optie instellen in de voorkeuren

en: Crash reports
nl: Crash-rapporten

en: Current session
nl: Huidige sessie

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom folders will be reset.
nl: Speciale mappen worden hersteld.

en: DOM Storage
nl: DOM-opslag

en: Debug logs
nl: Foutmeldingslogbestanden

en: Deep scan
nl: Diepe scan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete HTML5 cookies
nl: Verwijder HTML5-cookies

en: Delete broken application menu entries and file associations
nl: Verwijder gebroken programma-menu-items en bestandsverwijzingen

en: Delete confirmation
nl: Bevestig verwijderen

en: Delete cookies, which contain information such as web site preferences, authentication, and tracking identification
nl: Verwijder cookies, die informatie bevatten zoals websitevoorkeuren, authenticatie en tracking-identificatie

en: Delete downloaded podcasts
nl: Verwijder gedownloade podcasts

en: Delete files for unwanted languages
nl: Verwijder bestanden van niet gewenste talen

en: Delete obsolete files
nl: Verwijder verouderde bestanden

en: Delete old system logs
nl: Verwijder de oude systeemlogbestanden

en: Delete registry key
nl: Registersleutel verwijderen

en: Delete the avatars and emoticons cache
nl: Leeg het buffergeheugen van de schermafbeeldingen en emoticons

en: Delete the backup files
nl: Verwijder de back-upbestanden

en: Delete the cache
nl: Leeg het buffergeheugen

en: Delete the chat logs
nl: Verwijder de chatlogbestanden

en: Delete the command history
nl: Verwijder de opdrachtgeschiedenis

en: Delete the cookies, visited URLs, and search history
nl: Verwijder de cookies, bezochte URL´s en de zoekgeschiedenis

en: Delete the current and last sessions
nl: Verwijder de huidige en vorige sessies

en: Delete the current session
nl: Verwijder de huidige sessie

en: Delete the debug logs
nl: Verwijder de foutmeldingslogbestanden

en: Delete the file memory.dmp
nl: Verwijder het bestand memory.dmp

en: Delete the files
nl: Verwijder de bestanden

en: Delete the history which includes visited sites, downloads, and thumbnails
nl: Verwijder de geschiedenis met bezochte websites, downloads en miniatuurafbeeldingen

en: Delete the list of game servers
nl: Verwijder de lijst met gameservers

en: Delete the list of recently used documents
nl: Verwijder de lijst met recent gebruikte documenten

en: Delete the list of visited web pages
nl: Verwijder de lijst met bezochte websites

en: Delete the logs
nl: Verwijder de logbestanden

en: Delete the most recently used list
nl: Verwijdert de lijst met recente documenten

en: Delete the search history
nl: Verwijder de zoekgeschiedenis

en: Delete the search index, a database of words and the files they contain
nl: Verwijdert de zoekindex, een database met woorden en bestanden

en: Delete the temporary files
nl: Verwijder de tijdelijke bestanden

en: Delete the usage history
nl: Verwijder de gebruikersgeschiedenis

en: Delete the web cache, which reduces time to display revisited pages
nl: Leeg het buffergeheugen, dat de laadtijd verkort wanneer u websites opnieuw bezoekt

en: Delete uninstallers for Microsoft updates including hotfixes, service packs, and Internet Explorer updates
nl: Software-updateverwijderaars verwijderen voor Microsoft-updates, inclusief hotfixes, service packs en Internet Explorer-updates

en: Delete user-specified files and folders
nl: Door gebruiker aangegeven bestanden en mappen verwijderen

en: Delete ~/.viminfo which includes file history, command history, and buffers
nl: Verwijder ~/.viminfo waaronder de bestandsgeschiedenis, opdrachtgeschiedenis en buffers

en: Disk space recovered: %s
nl: Vrijgekomen schijfruimte: %s

en: Disk space to be recovered: %s
nl: Grootte vrijkomende schijfruimte: %s

en: Done.
nl: Gereed.

en: Download and update cleaners from community (winapp2.ini)
nl: Opschoners downloaden en bijwerken vanaf gemeenschap (winapp2.ini)

en: Download history
nl: Downloadgeschiedenis

en: Downloaded podcasts
nl: Gedownloade podcasts

en: Drives
nl: Schijven

en: Empty the recycle bin
nl: Leegt de prullenbak

en: Empty the trash
nl: Prullenbak legen

en: Error loading the SQLite module: the antivirus software may be blocking it.
nl: Fout bij het laden van de SQLite-module: mogelijk wordt het geblokkeerd door de antivirussoftware.

en: Error when checking for updates:
nl: Fout bij het zoeken naar updates:

en: Errors: %d
nl: Fouten: %d

en: Exception while running operation '%(operation)s': '%(msg)s'
nl: Fout bij het uitvoeren van optie ‘%(operation)s’: ‘%(msg)s’

en: Executable not found: %s
nl: Uitvoerbaar bestand niet gevonden: %s

en: File
nl: Bestand

en: File transfer client
nl: Bestandsoverdrachtprogramma

en: Files deleted: %d
nl: Verwijderde bestanden: %d

en: Files to be deleted: %d
nl: Te verwijderen bestanden: %d

en: Folder
nl: Map

en: Form history
nl: Formuliergeschiedenis

en: Free disk space
nl: Vrije schijfruimte

en: Free space and maintain privacy
nl: Maak ruimte vrij en behoud privacy

en: GNU General Public License version 3 or later.
    See http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt
nl: GNU Algemene Publieke Licentie versie 3 of later.
    Zie http://www.gnu.org/licenses/gpl-3.0.txt

en: Game
nl: Spel

en: Games
nl: Spellen

en: General
nl: Algemeen

en: Help Contents
nl: Hulpinhoud

en: Hide irrelevant cleaners
nl: Irrelevante opschoners verbergen

en: History
nl: Geschiedenis

en: If an update is found, you will be given the option to view information about it.  Then, you may manually download and install the update.
nl: Als een nieuwe versie gevonden wordt, krijgt u de mogelijkheid hier informatie over te bekijken. Daarna kunt u de nieuwe versie handmatig downloaden en installeren.

en: Imported from winapp2.ini
nl: Geïmporteerd van winapp2.ini

en: Inspect the preview for any files you want to keep.
nl: Controleer op bestanden die u wilt behouden.

en: Languages
nl: Talen

en: List of files downloaded
nl: Lijst met gedownloade bestanden

en: List of visited web pages
nl: Lijst met bezochte websites

en: Loads the initial session after the browser closes or crashes
nl: Laadt de laatste sessie nadat de browser is afgesloten of gecrasht

en: Localizations
nl: Taalbestanden

en: Logs
nl: Logbestanden

en: Mark for deletion
nl: Markeren voor verwijdering

en: Memory
nl: Geheugen

en: Memory dump
nl: Geheugendump

en: Most recently used
nl: Meest recent gebruikt

en: Multimedia viewer
nl: Multimediaviewer

en: Name
nl: Naam

en: New winapp2.ini was downloaded.
nl: Nieuwe winapp2.ini werd gedownload.

en: Office suite
nl: Kantoorpakket

en: Open web browser to %s?
nl: Webbrowser openen met %s?

en: Overwrite files to hide contents
nl: Bestanden overschrijven om de inhoud te verbergen

en: Overwrite free disk space %s
nl: Overschrijf de vrije schijfruimte op %s

en: Overwrite free disk space to hide deleted files
nl: Overschrijft de vrije schijfruimte om verwijderde bestanden te verbergen

en: Overwriting is ineffective on some file systems and with certain BleachBit operations.  Overwriting is significantly slower.
nl: Overschrijven is niet effectief op sommige bestandssystemen en voor bepaalde Bleachbit-opties. Overschrijven is aanmerkelijk langzamer.

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

en: Path
nl: Locatie

en: Places
nl: Locaties

en: Please wait.  Cleaning %s.
nl: Een moment geduld. %s wordt opgeschoond.

en: Please wait.  Previewing %s.
nl: Een moment geduld. %s wordt bekeken.

en: Please wait.  Running deep scan.
nl: Een moment geduld, bezig met een diepe scan.

en: Please wait.  Wiping free disk space.
nl: Een moment geduld, bezig met wissen van vrije schijfruimte.

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Prefetch
nl: Ophalen

en: Preserve
nl: Behouden

en: Preview
nl: Bekijken

en: Preview files in the selected operations (without deleting any files)
nl: Bekijk bestanden van de geselecteerde opties (zonder de bestanden te verwijderen)

en: Program to clean unnecessary files
nl: Programma om overbodige bestanden te verwijderen

en: Recent documents list
nl: Recente documentenlijst

en: Recycle bin
nl: Prullenbak

en: Recycle bin %s
nl: Prullenbak %s

en: Reset the search engine usage history and delete non-factory search engines, some of which are added automatically
nl: Verwijder de zoekgeschiedenis en de zoekmachines die niet standaard geïnstalleerd zijn, sommige ervan zijn automatisch toegevoegd

en: Rotated logs
nl: Geroteerde logbestanden

en: Run
nl: Toepassing uitvoeren

en: S_hred Settings and Quit
nl: Instellingen shredden en afluiten

en: Search engines
nl: Zoekmachines

en: Search history
nl: Zoekgeschiedenis

en: Search tool
nl: Zoekprogramma

en: Security warning
nl: Beveiligingswaarschuwing

en: Session
nl: Sessie

en: Session restore
nl: Sessie herstellen

en: Settings for individual sites
nl: Instellingen voor individuele sites

en: Sh_red Folders
nl: Mappen sh_redden

en: Site preferences
nl: Sitevoorkeuren

en: Skip
nl: Overslaan

en: Special operations: %d
nl: Speciale opties: %d

en: Start BleachBit with computer
nl: BleachBit starten bij het opstarten van de computer

en: System
nl: Systeem

en: System information
nl: Systeeminformatie

en: Temporary files
nl: Tijdelijke bestanden

en: The desktop environment's clipboard used for copy and paste operations
nl: Het klembord van de werkomgeving dat wordt gebruikt voor kopiëren en plakken

en: The system in general
nl: Het systeem in het algemeen

en: These cleaner definitions are new or have changed. Malicious definitions can damage your system. If you do not trust these changes, delete the files or quit.
nl: Deze opschoon-definities zijn nieuw of gewijzigd. Kwaadaardige definities kunnen uw systeem beschadigen. Als u deze wijzigingen niet vertrouwt moet u deze bestanden verwijderen of afsluiten.

en: These locations can be selected for deletion.
nl: Deze locaties kunnen geselecteerd worden voor verwijdering.

en: Theses paths will not be deleted or modified.
nl: Deze locaties zullen niet verwijderd of aangepast worden.

en: This option deletes all bookmarks.
nl: Deze optie verwijdert alle bladwijzers.

en: This option is experimental and may cause system problems.
nl: Deze optie is experimenteel en kan systeemproblemen veroorzaken.

en: This option is slow.
nl: Deze optie is langzaam.

en: This option is very slow.
nl: Deze optie is erg langzaam.

en: Thumbnails
nl: Miniatuurafbeeldingen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Truncate
nl: Inkorten

en: URL history
nl: URL-geschiedenis

en: Unnecessary file cleaner
nl: Verwijder overbodige bestanden

en: Update BleachBit
nl: BleachBit-update

en: Update to version %s
nl: Bijwerken naar versie %s

en: Update uninstallers
nl: Software-updateverwijderaars bijwerken

en: Utilities
nl: Hulpmiddelen

en: Vacuum
nl: Optimaliseren

en: Warning regarding %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s
nl: Waarschuwing voor %(cleaner)s - %(option)s:
    
    %(warning)s

en: Web browser
nl: Webbrowser

en: Whitelist
nl: Witte lijst

en: Widgets for the desktop
nl: Widgets voor het bureaublad

en: Wipe the swap and free memory
nl: Wis de swap en het vrije RAM-geheugen

en: You must select an operation
nl: U moet een optie selecteren

en: _About
nl: I_nfo

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _File
nl: _Bestand

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Release Notes
nl: _Uitgavenotities

en: _Shred Files
nl: Bestanden _shredden

en: _System Information
nl: _Systeeminformatie

en: _Wipe Free Space
nl: Vrije ruimte _wissen

[ctx: button]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: button]
en: Add file
nl: Bestand toevoegen

[ctx: button]
en: Add folder
nl: Map toevoegen

[ctx: button]
en: Clean
nl: Opschonen

[ctx: button]
en: Preview
nl: Voorbeeld

[ctx: button]
en: Remove
nl: Verwijderen

[ctx: column_label]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: column_label]
en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: delete files and make other permanent changes
nl: Verwijder bestanden en maak andere permanente wijzigingen

en: do not prompt for administrator privileges
nl: vraag niet om beheerswachtwoord

en: launch the graphical interface
nl: De grafische interface starten

en: list cleaners
nl: opschoners tonen

en: not a valid cleaner: %s
nl: geen geldige opschoner: %s

en: output version information and exit
nl: versie-informatie tonen en afsluiten

en: overwrite files to hide contents
nl: overschrijf bestanden om de inhoud te verbergen

en: preview files to be deleted and other changes
nl: bekijk de wijzigingen en bestanden die verwijdert zullen worden

en: show system information
nl: systeeminformatie tonen

en: usage: %prog [options] cleaner.option1 cleaner.option2
nl: Gebruik: %prog [opties] cleaner.optie1 cleaner.optie2

en: use options set in the graphical interface
nl: Gebruik opties ingesteld in de grafische interface
